Jesteś tu: Strona główna » Katalog

Szukaj:

Katalog książek:

Archiwum

Strona 8 / 8
Tajemnice skarbów II wojny światowej

Kenneth D. Alford

"Wstrząsająca opowieść o kradzieżach dokonywanych przez wojsko, w tym (...) przez Amerykanów - oficerów wysokich stopni i żołnierzy" - tak John Toland pisze o Tajemnicach skarbów II wojny światowej, chwaląc Kennetha D. Alforda za odwagę, dzięki której ujawnił on tę smutną prawdę po prawie pięćdziesięciu latach jej ukrywania.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 42.50 zł
Milionerzy III Rzeszy

Kenneth D. Alford
Theodore P. Savas

W ostatnich dniach II wojny światowej liczni oficerowie SS, obawiając się aresztowania i nie chcąc dopuścić, by zrabowane bogactwa dostały się w ręce aliantów, ruszali w stronę austriackich Alp.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 51.50 zł
Kwatery Główne Fuhrera

Franz W. Zeidler
Dieter Zeigert

Adolf Hitler zawsze był blisko miejsc, w których rozgrywały się decydujące walki o przyszłość Trzeciej Rzeszy. Dlatego swoją pierwszą kwaterę założył w Obersalzbergu pod Monachium, które miało stać się pierwszym polem bitwy o władzę w Niemczech.

Oprawa: twarda
Wiecej »
CENA: 59.00 zł
Droga do piekła

Bogusław Wołoszański

"Droga do Piekła" to opowieść o okrutnej i przebiegłej polityce Stalina, dyktatora, który życie milionów ludzi podporządkował idei budowy nowej Europy.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 42.00 zł
Aleksander Wielki

Graham Phillips

W drugiej połowie czwartego wieku p.n.e. Aleksander Wielki stworzył najpotężniejsze imperium w dziejach świata. 11 czerwca 323 roku p.n.e. w starożytnym mieście Babilonie, będąc u szczytu władzy, w wieku trzydziestu dwóch lat, cesarz zapadł na tajemniczą chorobę i zmarł.

Oprawa: twarda
Wiecej »
CENA: 25.90 zł

Książki które mogą Cię zaciekawić: