Jesteś tu: Strona główna » Katalog

Szukaj:

Katalog książek:

Archiwum

Strona 7 / 8
Doktor Diabła

John H. Waller

Interesująca, wręcz zaskakująca historia Felixa Kerstena, człowieka, który wykorzystując lecznicze oddziaływanie swoich "magicznych dłoni", ocalił życie niezliczonym ofiarom zbrodni hitlerowskich i próbował przekonać Himmlera o konieczności obalenia wodza Trzeciej Rzeszy.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 35.00 zł
Rycerze Bushido

Lord Russell of Liverpool

Rycerze busido - Zakonu Wschodzącego Słońca - zasłynęli okrutnymi czynami. Ich kodeks nakazywał pogardę dla śmierci własnej i cudzej, a zadawanie śmierci uznawał za ideał rycerski, do którego należało dążyć, niszcząc każdy objaw słabości i każdy ludzki odruch.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 41.00 zł
Piekielne Niebo

John C. McManus

Oprawa: miękka
Wiecej »
Strach - Tajna policja carów

Charles A. Rudd
Siergiej A. Stiepanow

Oprawa: miękka
Wiecej »
Zabić Fuhrera

Denis Ridgen

Operacja "Foxley" była jedną z najściślej strzeżonych tajemnic rządu brytyjskiego. Dopiero w 1999 roku archiwa w Kew pod Londynem ujawniły dokumenty przedstawiające przygotowania do zamachu na Adolfa Hitlera.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 23.00 zł
Władcy Ognia

Bogusław Wołoszański

Książka WŁADCY OGNIA odkrywa najważniejszy okres historii powojennego świata, gdy dwa supermocarstwa rozpoczęły wyścig zbrojeń. Stawką było panowanie nad światem.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 42.00 zł
Werwolf - ostatni żołnierze Hitlera

Charles Whiting

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 36.50 zł
Tylko dla oczu prezydenta

Christopher Andrew

Tylko dla oczu prezydenta jest pierwszą książką ukazującą, jak prezydentura wpływała na kształt amerykańskiego wywiadu i jak sama zmieniała się pod jego wpływem.

Oprawa: twarda
Wiecej »
CENA: 37.00 zł
Tajemnice skarbów II wojny światowej

Kenneth D. Alford

"Wstrząsająca opowieść o kradzieżach dokonywanych przez wojsko, w tym (...) przez Amerykanów - oficerów wysokich stopni i żołnierzy" - tak John Toland pisze o Tajemnicach skarbów II wojny światowej, chwaląc Kennetha D. Alforda za odwagę, dzięki której ujawnił on tę smutną prawdę po prawie pięćdziesięciu latach jej ukrywania.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 42.50 zł
Milionerzy III Rzeszy

Kenneth D. Alford
Theodore P. Savas

W ostatnich dniach II wojny światowej liczni oficerowie SS, obawiając się aresztowania i nie chcąc dopuścić, by zrabowane bogactwa dostały się w ręce aliantów, ruszali w stronę austriackich Alp.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 51.50 zł

Książki które mogą Cię zaciekawić: