Jesteś tu: Strona główna » Katalog

Szukaj:

Katalog książek:

Archiwum

Strona 5 / 8
Czarne

Christopher Whitcomb

Kolejna pozycja literatury sensacyjnej Christophera Whitcomba, autora bestsellerowej książki „Zimny strzał”. Powieść „Czarne” to tajne operacje FBI i walka dobra ze złem. To tajemnica, której nie wolno zdradzić nikomu i za żadną cenę.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 42.00 zł
Zimny Strzał

Christopher Whitcomb

Autor pamiętnika o piętnastu latach pracy w FBI, był snajperem w HRT – jednostce antyterrorystycznej, następnie instruktorem do spraw przeprowadzania przesłuchań w Akademii FBI, a ostatnio dyrektorem do spraw wywiadu w Grupie Reagowania Kryzysowego (Critical Incident Response Group). Występował w dziesiątkach programów radiowych i telewizyjnych, pisał dla „GQ” i „New York Times Magazine”, a jako analityk do spraw terroryzmu stacji NBC wypowiadał się na najróżniejsze tematy związane z wywiadem. Whitcomb za wykazanie się niezwykłą dzielnością w czasie pełnienia obowiązków służbowych otrzymał przyznawany przez FBI medal „Za Odwagę”. W ostatnich latach brał udział w każdym śledztwie o zasięgu ogólnokrajowym.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 42.80 zł
Zakon Trupiej Czaszki

Heinz Höhne

Nosili czarne mundury i byli postrachem narodu. Żadna dziedzina życia nie była wolna od ich ingerencji. Uważali się za nową formę religijnej sekty z własnymi rytuałami i zwyczajami. Człowiek postronny nie miał prawa poznać wewnętrznych mechanizmów tego tajnego stowarzyszenia. SS zasnuło Rzeszę i całą podbitą Europę niewidzialną pajęczą siecią.

Oprawa: twarda
Wiecej »
CENA: 63.00 zł
Konwój skarbów

Gordon Swoger

Polska rok 1939. W obliczu nieuchronnej inwazji niemieckiej podjęto decyzję o ewakuacji z kraju najstarszych i najcenniejszych pamiątek historycznych przechowywanych na Wawelu, chcąc je uchronić przed zniszczeniem przez wroga. Po pełnej niebezpieczeństw podróży, której trasa wiodła przez Rumunię, Francję i Anglię, królewskie skarby dotarły bezpiecznie do Kanady, gdzie miały pozostać do końca wojny. Jednakże tu ich dziwne losy tak naprawdę dopiero się zaczynały.

Oprawa: twarda
Wiecej »
CENA: 39.00 zł
Wykradzione Aniołom

Brian Dullaghan

To książka o człowieku, który w obliczu śmierci swojego kilkunastoletniego syna Justina otwiera własną pamięć i rozpoczyna w myślach "podróż" przez własne życie.

Oprawa: twarda
Wiecej »
CENA: 29.00 zł
Złośliwa Śmierć

Ian Jones

Historię naszego życia często kształtowała śmierć, szczególnie nasilona w okresie wojen, rozruchów na tle politycznym czy ideowym. Śmierć od ukłucia bagnetem, od pocisku lub bomby. Często jednak była to śmierć zadana podstępnie, niejednokrotnie w formie okrutnego żartu wciągającego ofiarę do swojej pułapki. Po to by "zabić wroga bez skrupułów i na wiele sposobów..."

Oprawa: twarda
Wiecej »
CENA: 43.00 zł
Tragedia na morzu

Benjamin Jacobs
Eugene Pool

Na początku maja 1945 roku, kilka dni przed zakończeniem drugiej wojny światowej samoloty brytyjskich sił powietrznych zatopiły na morzu w pobliżu niemieckiego portu Lubeka trzy statki pasażerskie z kilkoma tysiącami więźniów. Esesmani wywozili ich z obozów koncentracyjnych, aby ich życie wymienić na swoje bezpieczeństwo podczas negocjacji z aliantami.

Oprawa: twarda
Wiecej »
CENA: 39.00 zł
Ja, terrorysta

Isabel Pisano

Spędzali sen z powiek głowom najpotężniejszych państw tego świata. Wielokrotnie wymykali się najlepiej wyszkolonym agentom służb specjalnych. Nigdy nie wiadomo było gdzie i kiedy uderzą. Dziś są nimi niewątpliwie Osama bin Laden czy Abu Musab al-Zarkawi. Ale nie należy zapominać, że przed nimi byli nie mniej przerażający i nieprzewidywalni ludzie określani mianem TERRORYSTÓW. Udało się do nich dotrzeć Isabel Pisano, autorce m.in. "Dziwki", książki, która doczekała się ekranizacji filmowej w reżyserii Marii Lidon.

Oprawa: twarda
Wiecej »
CENA: 43.00 zł
Trzecia Tajemnica

Nigel West

W niedzielę 13 maja 1917 roku na nagim zboczu koło wsi Fatima trojgu pastuszkom objawiła się Matka Boska, aby przekazać niezwykłe posłanie, które pozostało tajemnicą przez dziesiątki lat.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 29.00 zł
Niewidoczny wróg

Fredrick F. Cartwright
Michael Biddiss

Wielkie epidemie miały moc przewyższszającą siłę najliczniejszych armii. Zabijały setki tysięcy ludzi, kruszyły wielkie imperia, zmieniały gospodarkę i społeczeństwa w całej historii cywilizacji.

Oprawa: twarda
Wiecej »
CENA: 38.00 zł

Książki które mogą Cię zaciekawić: