Jesteś tu: Strona główna » Katalog

Szukaj:

Katalog książek:

Archiwum

Strona 3 / 8
W TAJNYCH SŁUŻBACH PREZYDENTA

Ronald Kessler

Jak na ironię, „The Miami Herald” przełamało zmowę milczenia tylko dlatego, że jeden z dziennikarzy, Tom Fiedler, napisał artykuł w obronie Harta, głównego kandydata z ramienia partii demokratycznej, któremu zarzucano uganianie się za kobietami. Pewna czytelniczka, która nie chciała podać nazwiska, zadzwoniła do Fiedlera i powiedziała, że się z nim nie zgadza. Poinformowała, że jej przyjaciółka, która pracuje w Miami jako modelka, leci w piątek 1 maja do Waszyngtonu, żeby spędzić weekend z Hartem. Opisała ją jako atrakcyjną blondynkę.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 38.00 zł
Kat Warszawy

Niclas Sennerteg

Kat Warszawy Niclasa Sennertega to książka wstrząsająca. Każde jej słowo poparte jest rzetelnymi badaniami, ma potwierdzenie w dokumentach i relacjach świadków. Autor jest Szwedem, nie można mu więc zarzucić, że traktuje opisywane wydarzenia z osobistym zaangażowaniem. Z jego pracy wyłania się obraz obiektywny – tym bardziej przerażający.

Oprawa: twarda
Wiecej »
CENA: 54.00 zł
Tajemnica Tunguzki

Antonio Las Heras

Eksplozja nad doliną rzeki Podkamienna Tunguzka jest największą tajemnicą XX w. Intryguje naukowców, ekspertów od wydarzeń niezwykłych, ezoterystów, oraz naśladowców „Z archiwum X”. Jednak to wydarzenie nie było jedynym. „Tajemnica Tunguzki” analizuje tę wielką zagadkę i odkrywa zaskakujące fakty i powiązania.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 36.00 zł
Operacja Hagen

Felipe Botaya

Jak potoczyły się dalsze losy niemieckich naukowców i ich osiągnięć technologicznych z końcowego okresu wojny? Czy istnieje prawda przemilczana przez zwycięzców II wojny światowej? Kto chce, by dowody nawet dziś nie ujrzały światła dziennego?

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 45.00 zł
Handlarz Śmierci

Douglas Farah
Stephen Braun

Wiktor But, niegdyś pracownik radzieckiego wywiadu, następnie największy na świecie handlarz bronią ma dziś dopiero 41 lat, ale życiorys tak bogaty i pełen tajemnic, że na jego podstawie nakręcono w Hollywood film Pan życia i śmierci w reżyserii Andrew Niccola, z Nicolasem Cage`em w roli głównej.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 47.00 zł
Spisek Maine

Mario Escobar Golderos

W porcie hawańskim zostaje wysadzony w powietrze amerykański krążownik Maine. Podczas gdy w Waszyngtonie i w Madrycie słychać już wojenne werble, dwóch specjalnych agentów służb tajnych, jeden z hiszpańskiej marynarki wojennej, drugi ze Służb Prezydenckich Białego Domu, rozpoczyna nieoficjalne dochodzenie, aby odkryć, kto stoi za sabotażem i nie dopuścić do wybuchu wojny.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 44.00 zł
Antarktyda 1947

Felipe Botaya

Na przełomie lipca i sierpnia 1945 roku niemieckie okręty podwodne zadziwiająco często pojawiają się na wodach argentyńskich. Co tam robią po upływie wielu tygodni od zakończenia drugiej wojny światowej? Skąd przybyły? Jakie były ich szlaki?

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 45.00 zł
Prawdy ostateczne Ryszarda Kapuścińskiego

Krzysztof Mroziewicz

Dla większości dziennikarzy Ryszard Kapuściński był kimś, kogo w Indiach określa się mianem „guru”. Znaczy to: mentor, wychowawca, ojciec duchowy, pod którego opieką młodzi przechodzą inicjację,nauczyciel religijny, głowa rodziny, wielki, szanowany, eminentny, najlepszy, wytrwały.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 24.00 zł
Sieć Al-Kaida

Luis A. Villamarin Pulido

Ponad 150 000 terrorystów z 80 krajów Świata tworzy Al-Kaidę, będącą najpoważniejszym i najsłabiej poznanym zagrożeniem dla pokoju Światowego. Handel narkotykami, porwania i pranie pieniędzy to źródło utrzymania terrorystów, którzy pracują nad poszerzaniem podziemnych struktur tworzących hydrę o tysiącu głowach po to, by osiągnąć jeden cel: zniszczenie, bez oglądania się na koszty, „opresyjnych” wartości cywilizacji zachodniej.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 37.00 zł
Operacja Bodden

Luis Barallat

OPERACJA BODDEN – to pasjonująca opowieść o nieznanej walce szpiegów i dyplomatów, która zmieniła bieg drugiej wojny światowej.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 34.00 zł

Książki które mogą Cię zaciekawić: