Jesteś tu: Strona główna » Katalog

Szukaj:

Katalog książek:

Archiwum

Strona 2 / 8
NETWORK

Jason Elliot

Na kilka miesięcy przed zamachami 11 września służby wywiadowcze całego świata zostają postawione w stan pogotowia.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 21.00 zł
Kontrakt

Tom Hinshelwood

Kontrakt to kolejna po Killerze książka Toma Hinshelwooda autora klasycznych thrillerów.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 21.00 zł
Wydział Persja

David Ignatius

Najnowsza książka Davida Ignatiusa, autora bestsellerowych powieści, z których "W sieci kłamstw" była podstawą scenariusza do filmu o tym samym tytule w reżyserii Ridleya Scotta z Russelem Crowe'em i Leonardo di Caprio w rolach głównych.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 21.00 zł
Moskiewski Agent CIA

Clarence Ashley

Oficer prowadzący CIA George Kisevalter poprowadził pierwszego kluczowego sowieckiego agenta w historii CIA, Piotra Popowa i dał CIA możliwość zajrzenia za żelazną kurtynę. Większe wrażenie wywarł jego następny szpieg, sowiecki pułkownik Oleg Pieńkowski, uważany za najcenniejszego agenta w historii CIA. Pieńkowski dostarczył Zachodowi ponad dziesięć tysięcy stron wywiadowczych danych o niezwykłej wadze.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 44.00 zł
Killer

Tom Hinshelwood

Elektryzująca powieść sensacyjna pełna zwrotów akcji poprowadzi czytelnika śladami płatnego zabójcy przez świat, w którym przyjaciele okazują się śmiertelnymi wrogami, a pomoc przychodzi z najmniej oczekiwanej strony.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 21.00 zł
Skrzydła wojny. Decydująca siła XX wieku

Walter J. Boyne

Walter Boyne, emerytowany pułkownik USAF z nalotem ponad 5000 godzin, autor 50 książek i setek artykułów, były dyrektor Muzeum Lotnictwa i Kosmonautyki Instytutu Smithsona, opowiada o tym, jak zmagania powietrzne zmieniały losy świata. Daje przekrojowy obraz rozwoju nowej broni: od pierwszych prób wzbicia się w powietrze za pomocą balonu, przez gigantyczne sterowce, samoloty, aż do najnowszych technologii sięgających poza ziemską atmosferę.

Oprawa: twarda
Wiecej »
CENA: 69.00 zł
Hitler Anatomia Zła

George Victor

Co spowodowało, że Hitler dokonał tak straszliwych czynów? W tej mrożącej krew w żyłach historii wybitny psychoterapeuta z długą ą praktyką w diagnozowaniu zaburzeń osobowości analizuje głęboko zaburzoną psychikę Hitlera.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 47.00 zł
Wojna Miłość Zdrada

Bogusław Wołoszański

To kilkanaście portretów kobiet z okrutnej historii XX wieku. Decydowały się na najbardziej niebezpieczne zadania, w których granica miedzy życiem a śmiercią była tak niewidoczna jak pole minowe. Jedne szukały przygody lub łatwej drogi do fortuny. Inne uważały, że spełniają obowiązek wobec ojczyzny i gotowe były poświęcić życie albo? dokonać najohydniejszych zbrodni.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 47.00 zł
Mafia - Historia Cosa Nostry

Maud Webster

Cosa Nostra, czyli mafia sycylijska jest organizacją, która, mimo że przez wiele lat była ugrupowaniem tajnym, stała się źródłem wielu legend i plotek na całym świecie. Mafia pasożytuje na instytucjach publicznych i współpracuje z nimi, często korzysta z przemocy i gróźb. Liczy około pięciu tysięcy wybranych członków, którzy przysięgają jej wierność aż po grób.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 34.00 zł
Cienie w dżungli

Larry Alexander

– Przeprawa przez rozlewiska nie wchodzi w grę. Mogą nas usłyszeć i wystrzelają jak kaczki. Idziemy przez wieś. Żółtki chodzą tym szlakiem cały czas, przy odrobinie szczęścia, gdy się ściemni, mogą nas wziąć za swoich.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 48.00 zł

Książki które mogą Cię zaciekawić: