Jesteś tu: Strona główna » Katalog

Szukaj:

Katalog książek:

Archiwum

Strona 1 / 8
Prowokator

Arkadiusz Niemirski
Igor Zenon Kuźmiak

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 36.00 zł
Osobista ochrona Hitlera

Hoffmann Peter

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 47.00 zł
Afgańskie Piekło

Thomas W. Young

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 21.00 zł
Jedno Oko Na Maroko

Ryan Knighton

Ryan Knighton miał 18 lat, gdy dowiedział się, że cierpi na retinopatię barwnikową - nieuleczalną chorobę, która w przeciągu kilku lat ma pozbawić go wzroku.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 21.00 zł
AL CAPONE. Gangi i jazz

Henrik Hoejer

Czy Al Capone rzeczywiście był największym gangsterem Chicago w czasach prohibicji?

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 42.00 zł
Afgańska Pułapka

Thomas W. Young

Z bazy lotniczej Bagram w Afganistanie startuje samolot amerykańskich Sił Powietrznych z ważnym jeńcem na pokładzie. Muzułmański przywódca religijny ma zostać przetransportowany do tajnego więzienia i przesłuchany. Samolot zostaje jednak zestrzelony nad górami Hindukusz. Trwająca zamieć śnieżna uniemożliwia podjęcie akcji ratowniczej. Ocalały w wypadku nawigator wraz z tłumaczką mają nie dopuścić, by więźnia przejęli talibowie. Rozpoczyna się pościg wśród niegościnnych terenów górskich w państwie, w którym każdy napotkany człowiek może okazać się śmiertelnym wrogiem.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 21.00 zł
Operacja Talos

Bogusław Wołoszański

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 39.90 zł
Czarna Księga Szpiegów

Richard C.S. Trahair

Szpiegostwo w okresie zimnej wojny było koszmarem pełnym błędów, gmatwaniną podstępów, zdrad, oszustw, zabójstw, zakulisowych działań "niewidzialnych rządów". Francja miała swoich agentów w Stanach Zjednoczonych, Chiny - w NRD, polscy agenci działali zarówno w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, jak i w ZSRR. Agenci byli wszędzie, w rządach, przemyśle, siłach zbrojnych, a nawet w instytucjach wywiadowczych przeciwników i sprzymierzeńców. Ten fascynujący, ale i zabójczy labirynt wciąż pozostaje tajemnicą. Ale o wielu rzeczach już wiemy i Czarna księga szpiegów przekazuje najnowsze, aktualne informacje wydobyte z prac naukowych, pamiętników i artykułów prasowych.

Oprawa: twarda
Wiecej »
CENA: 76.00 zł
Złoto i diamenty

Silvia Liebrich

Złoto i kamienie szlachetne fascynowały ludzi od zawsze i bez względu na kulturę. Zdobiły głowy władców na całym świecie, ozdabiały hinduskie świątynie i europejskie pałace, wypełniały skarbce monarchów, składane były w ofierze bogom. Nieustannie przyciągały obietnicą wiecznego bogactwa, szczęścia i władzy. Ulegali im królowie i rządzący, naukowcy i poszukiwacze przygód, piraci, podróżnicy, pospolici rabusie i zwykli obywatele. Żaden z nich jednak nigdy przyrzeczonego szczęścia nie zaznał.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 42.00 zł
Krwawa Forsa

David Ignatius

Tajna jednostka wywiadowcza CIA, staje w obliczu klęski, gdy jej pracownicy zaczynają ginąć. Wyzwanie rozwikłania zagadki tajemniczych morderstw podejmuje agentka - Sophie Marx, która cudem unika śmierci próbując odkryć prawdę. Zadanie okazuje się niezwykle trudne, ponieważ nie sposób określić, kto rozdaje karty w tej śmiertelnie niebezpiecznej grze.

Oprawa: miękka
Wiecej »
CENA: 21.00 zł

Książki które mogą Cię zaciekawić: